Przejdź do treści

Cennik

HOME STAGING

Etap I

To konsultacja Twojego wnętrza. Obejmuje ogólną ocenę wnętrza z ogólną listą wskazówek obejmujących każde pomieszczenie. Dowiesz się jaki zakres prac jest potrzebny, aby podkreślić zalety danej nieruchomości w taki sposób, aby była atrakcyjna dla potencjonalnego klienta.
Analiza taka odbywa się na podstawie oglądu nieruchomości i wykonanych zdjęć.
Cena: 250 – 350 zł. (Warszawa i okolice).

Etap II

To realizacja wskazówek i rad udzielonych podczas Etapu I. Obejmuje kompleksowe prace począwszy od uporządkowania mieszkania, przez malowanie, ewentualne naprawy, wymianę mebli, dobór i kupno, wypożyczenie elementów dekoracyjnych, aż po stworzenie efektu końcowego, najważniejszego „pierwszego wrażenia” dla kupującego czy wynajmującego nieruchomość. Prace te odbywają się na podstawie uprzednio przygotowanego budżetu i podpisaniu umowy. Możliwa jest profesjonalna sesja zdjęciowa.
Oferta indywidualna – w zależności od zakresu prac.

KOMPLEKSOWE REALIZACJE POD KLUCZ

Oferuję 3 możliwości realizacji tego procesu:

I – KOMPLEKSOWA

obejmująca wszystkie etapy od pomysłu, poprzez wizualizację/projekt, określenie orientacyjnego budżetu, ewentualne wspólne wizyty w sklepach/salonach ( ilość wizyt ustalana indywidualnie), wybór ekip, zamawianie i przypilnowanie wszystkich dostaw, nadzór nad pracami, urządzenie, stylizacja. Podsumowaniem tych działań będzie profesjonalna sesja fotograficzna wnętrz. Cena to 160/180 zł za m2 powierzchni wnętrza, w zależności od tego czy będzie sama wizualizacja czy również projekt ( cena nie obejmuje kosztów materiałów i robocizny). Umowy na wykonawstwo usług podpisywane są bezpośrednio klient – wykonawca.

II – CZĘŚCIOWA

obejmująca pomysł, wizualizację/projekt, wskazanie wszystkich niezbędnych elementów/materiałów do zrealizowania, wspólne wizyty w sklepach/salonach w celu prezentacji wyboru materiałów wykończeniowych wraz z doradztwem, – ilość wizyt w sklepach ustalana indywidualnie.
Ta oferta nie obejmuje: nadzoru nad pracami, dokonywania zakupów oraz przypilnowania dostaw materiałów. Natomiast w jej zakres wchodzi końcowa stylizacja i profesjonalna sesja fotograficzna. Cena to 100/120 zł za m2 powierzchni wnętrza, w zależności od tego czy będzie sama wizualizacja czy również projekt ( cena j.w. nie obejmuje kosztów materiałów i robocizny).

III – KONCEPCYJNA

obejmująca pomysł/koncepcję oraz wizualizację ( możliwość dokonania stylizacji końcowej wraz z profesjonalną sesją fotograficzną). Cena – to 60 zł za m2 powierzchni wnętrza. Do konceptu drugiego i trzeciego oferuję rekomendację do sprawdzonych podwykonawców, nazwy polecanych marek i producentów wraz z namiarami na najlepsze sklepy i salony.

REMONTY GENERALNE I CZĘŚCIOWE

zazwyczaj jest to złożony pakiet prac – wyceniany przez mnie indywidualnie, ale dla orientacji można odnieść się do etapów określonych w ofercie KOMPLEKSOWE REALIZACJE POD KLUCZ.

WIZUALIZACJE

Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie, ale orientacyjnie wygląda to tak:

  • Pokój – 600 zł
  • Salon z aneksem kuchennym – 1 200,00 zł
  • Kuchnia – 800 zł
  • Łazienka – 700 zł
  • Wc – 500 zł