Przejdź do treści

Home staging

Pomogę Ci sprawnie zorganizować niezbędne prace potrzebne do wydobycia atutów nieruchomości oraz zorganizuje profesjonalną sesję fotograficzną, która dodatkowo w sposób umiejętny i fachowy wychwyci wszystkie atuty nieruchomości.

Założeniem Home Staging jest osiągnięcie za prezentowaną nieruchomość maksymalnej możliwej ceny przy minimalnym wkładzie kosztów.

W tych działaniach może wesprzeć inwestora wykwalifikowany specjalista. Nie tylko pomoże sprawnie zorganizować niezbędne prace potrzebne do wydobycia atutów nieruchomości, ale i zorganizuje profesjonalną sesję fotograficzną, która dodatkowo w sposób umiejętny i fachowy wychwyci wszystkie atuty nieruchomości.

Etap I

To konsultacja Twojego wnętrza. Obejmuje ogólną ocenę wnętrza z ogólną listą wskazówek obejmujących każde pomieszczenie. Dowiesz się jaki zakres prac jest potrzebny, aby podkreślić zalety danej nieruchomości w taki sposób, aby była atrakcyjna dla potencjonalnego klienta.
Analiza taka odbywa się na podstawie oglądu nieruchomości i wykonanych zdjęć.

Cena: 250 – 350 zł. (Warszawa i okolice).

Etap II

To realizacja wskazówek i rad udzielonych podczas Etapu I. Obejmuje kompleksowe prace począwszy od uporządkowania mieszkania, przez malowanie, ewentualne naprawy, wymianę mebli, dobór i kupno, wypożyczenie elementów dekoracyjnych, aż po stworzenie efektu końcowego, najważniejszego „pierwszego wrażenia” dla kupującego czy wynajmującego nieruchomość. Prace te odbywają się na podstawie uprzednio przygotowanego budżetu i podpisaniu umowy. Możliwa jest profesjonalna sesja zdjęciowa.
Oferta indywidualna – w zależności od zakresu prac.

Cena: 250 – 350 zł. (Warszawa i okolice).

Zapraszam do kontaktu