Kompleksowe realizacje pod klucz

Masz nowe mieszkanie? I chciałbyś urządzić je, zamieszkać i cieszyć się jego urokami. Tylko nie wiesz od czego zacząć? Jestem po to, aby Ci w tym pomóc.

 

Wsparta wiedzą i przede wszystkim doświadczeniem poprowadzę Cię przez kolejne etapy: od samego pomysłu na twoje wnętrza poprzez jego realizację, aż do zamieszkania.

Oferuję 3 możliwości realizacji tego procesu:

1

KOMPLEKSOWA

obejmująca wszystkie etapy od pomysłu, poprzez wizualizację/projekt, określenie orientacyjnego budżetu, ewentualne wspólne wizyty w sklepach/salonach ( ilość wizyt ustalana indywidualnie), wybór ekip, zamawianie i przypilnowanie wszystkich dostaw, nadzór nad pracami, urządzenie, stylizacja. Podsumowaniem tych działań będzie profesjonalna sesja fotograficzna wnętrz. Cena to 160/180 zł za m2 powierzchni wnętrza, w zależności od tego czy będzie sama wizualizacja czy również projekt ( cena nie obejmuje kosztów materiałów i robocizny). Umowy na wykonawstwo usług podpisywane są bezpośrednio klient – wykonawca.

2

CZĘŚCIOWA

obejmująca pomysł, wizualizację/projekt, wskazanie wszystkich niezbędnych elementów/materiałów do zrealizowania, wspólne wizyty w sklepach/salonach w celu prezentacji wyboru materiałów wykończeniowych wraz z doradztwem, – ilość wizyt w sklepach ustalana indywidualnie.

Ta oferta nie obejmuje: nadzoru nad pracami, dokonywania zakupów oraz przypilnowania dostaw materiałów. Natomiast w jej zakres wchodzi końcowa stylizacja i profesjonalna sesja fotograficzna. Cena to 100/120 zł za m2 powierzchni wnętrza, w zależności od tego czy będzie sama wizualizacja czy również projekt ( cena j.w. nie obejmuje kosztów materiałów i robocizny).

3

KONCEPCYJNA

obejmująca pomysł/koncepcję oraz wizualizację ( możliwość dokonania stylizacji końcowej wraz z profesjonalną sesją fotograficzną). Cena – to 60 zł za m2 powierzchni wnętrza. Do konceptu drugiego i trzeciego oferuję rekomendację do sprawdzonych podwykonawców, nazwy polecanych marek i producentów wraz z namiarami na najlepsze sklepy i salony.

Zapraszam do kontaktu