Przejdź do treści

TWORZENIE I KREOWANIE TWOJEJ WYMARZONEJ PRZESTRZENI

Masz nowe mieszkanie? Wymarzony dom, upragnioną przestrzeń i  chciałbyś/chciałabyś  urządzić je, zamieszkać i cieszyć się jego urokami?  Nie wiesz jednak od czego zacząć. Dobrze trafiłeś/trafiłaś –  jestem po to, aby Ci w tym pomóc.

Utkanie, zaprojektowanie Twojej przestrzeni będzie odbywało się w sposób zgodny z Tobą, z Twoimi oczekiwaniami, gustem i potrzebami. Żeby łatwiej było nam dotrzeć do tego co jest dla Ciebie istotne i ważne, na początek,  proszę wypełnij krótką ankietę, która pomoże nam znaleźć punkt wyjścia do rozpoczęcia tworzenia  Twojej wymarzonej przestrzeni. Ta ankieta to dopiero początek naszej wspólnej przygody ! Razem ustalimy co jest dla Ciebie najważniejsze, czego potrzebujesz, co może chcesz zmienić w swojej dotychczasowej przestrzeni. Być może będziesz potrzebował/potrzebowała dodatkowego wsparcia w rożnych innych dziedzinach związanych z tworzeniem przyjaznej i zdrowej przestrzeni, z chęcią Ci pomogę.

Jeśli zechcesz zobaczyć przed rozpoczęciem prac jak będzie wyglądała Twoja przestrzeń wizualnie, w jakim stylu ją stworzymy i jak ją zagospodarujesz przygotuję dla Ciebie WIZUALIZACJĘ, o której piszę więcej TUTAJ. 

Wraz z taką wizualizacją otrzymasz linki i namiary na wszystkie użyte tu produkty i materiały, a także ewentualnie kontakty do firm i miejsc z którymi mam możliwość współpracować. Ta współpraca powstała na przełomie wielu lat  mojej pracy i są to osoby i miejsca, które powstały z pasji i z chęci dzielenia się swoim talentem z innymi.

Jeśli będzie potrzeba dostaniesz również rysunki elektryki, mebli na wymiar czy układu koncepcyjnego całej projektowanej przestrzeni.

Realizacją samego projektu, czyli zakupami, nadzorem –  ja już się nie zajmuję, natomiast  z chęcią Ci pomogę w innych aspektach. Znalezienie i wskazanie odpowiednich ekip, podpowiedzi w trakcie trwania prac, czy wszystko idzie we właściwym kierunku, pomoc w znalezieniu innego produktu niż ten zastosowany w wizualizacji, bo go np. już w trakcie prac na rynku dostępnego nie ma. Pomoc w doborze tkanin, kolorów, materiałów z których ma być wykonany dany element – tu też służę swoja obecnością i pomocą. Generalnie Ty sam/sama realizujesz swój projekt, bo to jest Twój dom, Twoje wnętrze, to Ty go tkasz i kreujesz swoje wymarzone miejsce na ziemi. Ja jestem po to, aby Ci pomóc, wesprzeć, poprowadzić, dodać otuchy w trudniejszych chwilach, czasami potwierdzić Twój wybór co do którego nie jesteś do końca zdecydowany.  Jestem jak dobra, mądra matka ! Nie narzucam, nie decyduję…jedynie słucham i wspieram, pomagam, abyś w miarę  łagodny sposób  stworzył/stworzyła swoje idealne miejsce na ziemi.

Ile taka usługa kosztuje ? Tu bardzo ciężko ją jasno sprecyzować, zazwyczaj jest to indywidualna wycena po obejrzeniu wnętrza, omówieniu wszystkich szczegółów i Twoich oczekiwań. Przygotowanie oferty, oraz konsultacja ( może być stacjonarna, lub online) nic nie kosztuje!

Zapraszam do kontaktu