Przejdź do treści

Witaj. Jesteś na blogu prowadzonym
z pasja i miłością.​

Ten blog to miejsce gdzie chcę dzielić się z Tobą tym czego sama się nieustannie uczę , pasji życia. Życie to piękna droga  pełna niespodzianek, zaskakujących sytuacji i nowego…

Tylko od nas samych zależy jak tę drogę przejdziemy. Ja wybrałam. Idę drogą piękną i radosną, choć wcale nie łatwą..

Zapraszam do mojego świata, w podróż razem ze mną. W tej podróży uczę się,  rozwijam i dzielę z innymi tym co piękne, tym co mnie wzbogaca i nadaje życiu sens.

To moja rodzina, to mój dom, moja praca, ludzie i otaczający mnie świat natury.

Pokażę Wam mój kawałek świata , WNĘTRZA ( moje osobiste i moich klientów), pokażę Wam jak widzę NATURĘ i otaczający mnie świat, pokażę jak GOTUJĘ, podzielę się przepisami, które poruszyły moje kubki smakowe, zostały w mojej pamięci i kuchni na dłużej, przedstawię LUDZI, którzy żyją z pasją i tworzą w swoim życiu coś co zostaje w nas na zawsze , pokażę MIEJSCA, które odwiedziłam i do których chciałabym jeszcze wrócić. Zaproszę Was też do świata KOBIET, bo uważam, że kobiety to ogromna siła, ciepło, mądrość i intuicja.

agata murawska - autorka bloga

Wnętrza i ogrody to moja pasja. Ogromne znaczenie ma dla mnie przestrzeń w której się znajdujemy, to jak wygląda, a przede wszystkim to jak się w niej czujemy.

Jestem uzależniona od wszystkiego co jest związane z wnętrzami, z ich wystrojem. Miłość do piękna i swoją pasję postanowiłam przeobrazić w zawód, w swoją pracę. Chcę pomagać ludziom w tworzeniu ich przestrzeni w taki sposób, aby czuli się w niej przede wszystkim dobrze i pięknie.

Pozytywnie podchodzę do wszelkich zmian, do nowych wyzwań i do ludzi, ponieważ uważam, że wspólnie można zdziałać naprawdę wiele…

Jestem absolwentką kursów Ann Mourice House Doctor organizowanych przez EDUCONCEPT Instytut Edukacji i Kreatywności, oraz kursów z zakresu designu i stylizacji wnętrz organizowanych przez CREATORA.

Moje kompetencje są potwierdzone faktem przynależności do grupy Sieć HouseDoctorPolska.

W przyszłości planuję rozszerzyć swoją działalność również o projektowanie i wykonanie ogrodów, ponieważ uważam, że całą przestrzeń w której mieszkamy, czy przebywamy, tworzy zarówno wnętrze domu jak i jego otoczenie i powinno tworzyć spójną całość.

Prywatnie uwielbiam eksperymentować w swoich wnętrzach, w swoim ogrodzie i daje mi to ogromną radość i satysfakcję.

KATEGORIE NA BLOGU

Dlaczego wnętrza? Bo to moja pasja. Uwielbiam tworzyć przestrzeń która nas otacza, uwielbiam nadawać jej charakter i wymiar. Bo wnętrza, domy to nie tylko budynek czy mieszkanie, to coś więcej…to my, ludzie, którzy w nich żyjemy. Nadajemy im ciepło i jedyny niepowtarzalny klimat.  Wnętrza to nie tylko moja pasja, ale i mój zawód, który właśnie z pasji powstał. Pokażę Wam tutaj moje prywatne wnętrza, które   zmieniają się, poddane są nieustannie procesowi zmian i wiem, że tych zmian końca nie będzie…bo je po prostu lubię 🙂

Pokażę Wam również wnętrza moich klientów, którym pomagam rozpocząć ten proces, wprowadzić do ich domów jakiś pierwiastek ich własnego stylu, aby i oni mogli czuć się u siebie cudownie i aby również chcieli tworzyć wnętrza na miarę własnych potrzeb.

…to dla mnie ogromna siła i niewyczerpane źródło inspiracji, niewiarygodna wręcz mądrość, to coś znacznie więcej niż może zbadać nauka, to coś jest ponad nami, to coś co daje nam schronienie, ale potrafi zaskoczyć, potrafi pokazać że nigdy jako ludzie nie będziemy ponad nią.

Żyjąc w zgodzie z naturą jesteśmy w stanie osiągnąć stan równowagi i harmonii, dlatego postaram się pokazać Wam jak ja korzystam z jej mądrości i siły.

…bez jedzenie nie jesteśmy w stanie w dłuższym czasie zdrowo żyć. I nie chodzi tu o jego ilość, ale o jakość, o to w jakim stopniu jedzenie ma wpływ na nasze życie i na nas samych.

Jesteś tym co jesz…wszyscy o tym wiedzą, jednak nie wszyscy to rozumieją i chcą wprowadzić zmiany na tyle, aby poprawiła się nasza jakość życia.

Dlatego, tu na blogu będę dzielić się z Wami książkami, konkretnymi przepisami, które sama sprawdziłam. Dziś czuję i doświadczam tego, że ta prastara mądrość coraz bardziej do mnie dociera i wiem, że to co jemy ma wpływ na nas w każdym wymiarze, od duchowości poczynając, na samopoczuciu i wyglądzie kończąc.

Nikt z nas nie jest w stanie żyć sam przez całe życie, choć każdy z nas potrzebuje samotności od czasu do czasu. I nie chodzi tu o taką obecność fizyczną, czasami wystarczy wiedzieć, że jest ktoś, gdzieś, kto myśli i czuje podobnie jak my, kto nas rozumie, jak trzeba to wysłucha…

Wiadomo, rodzina, znajomi, sąsiedzi…są bardzo ważni, dzięki nim wiemy, że nie jesteśmy sami. Ale ważne są też osoby, których nie znamy osobiście, a np. uczymy się od nich czegoś, inspirują nas, sprawiają ,że  chce nam się coś robić, uczyć się i rozwijać. Są to autorzy książek, artyści, ludzie żyjący i tworzący z pasją, rzemieślnicy, pisarze, autorzy blogów itp.,

Dlatego tu w tym miejscu będę chciała Wam takich ludzi przedstawić i zaprezentować to jak żyją i co robią, bo uważam, że warto się wzajemnie wspierać i polecać innym tych, którzy żyją i tworzą z pasją…

Jest wiele miejsc w Polsce i nie tylko…które warto zobaczyć, poczuć i zasmakować. Każdy z nas zachwyca się czym innym, każdy ma inny apetyt na zwiedzanie świata. Ja skupiam się na miejscach, które mają w sobie to coś, na miejscach, które słyną nie tylko z historii, zabytków, pięknej architektury, ale  z  tzw. klimatu, miejscach z których wraca się z poczuciem, że chcę tam wrócić…miejscach, które zachwycają ciszą, spokojem, pasją i miłością:)

Takie miejsca będę Wam pokazywać i szczerze polecać:)

Dlaczego piszę o kobietach? Właściwie o tym jak rozumiem być kobietą…dlatego, że uważam, iż w kobietach jest ogromna siła, moc i intuicja, ale pod warunkiem, że zechcą posłuchać siebie, że zechcą iść za głosem serca, pod warunkiem gdy otworzą się na siebie same i na siebie wzajemnie.

Kobiety obdarzone są z natury intuicją, ciepłem i ogromnym pokładem miłości, jeśli zechcą to w sobie rozwijać, potrafią czynić cuda…potrafią żyć ponad światem wyliczonym, racjonalnym i poukładanym, potrafią być ponad tym wszystkim:)

Takie miejsca będę Wam pokazywać i szczerze polecać:)