Przejdź do treści

O mnie2

Agata Murawska

Wnętrza i ogrody to moja pasja. Ogromne znaczenie ma dla mnie przestrzeń w której się znajdujemy, to jak wygląda, a przede wszystkim to jak się w niej czujemy. 

Jestem uzależniona od wszystkiego co jest związane z wnętrzami, z ich wystrojem. Miłość do piękna i swoją pasję postanowiłam przeobrazić w zawód, w swoją pracę. Chcę pomagać ludziom w tworzeniu ich przestrzeni w taki sposób, aby czuli się w niej przede wszystkim dobrze i pięknie.

Prywatnie  uwielbiam eksperymentować w swoich wnętrzach, w swoim ogrodzie i daje mi to ogromną radość i satysfakcję.

Pozytywnie podchodzę do wszelkich zmian, do nowych wyzwań i do ludzi, ponieważ uważam, że wspólnie można zdziałać naprawdę wiele…

Jestem absolwentką kursów Ann Mourice House Doctor organizowanych przez EDUCONCEPT Instytut Edukacji i Kreatywności, oraz kursów z zakresu designu i stylizacji wnętrz organizowanych przez CREATORA.

Moje kompetencje są potwierdzone faktem przynależności do grupy Sieć HouseDoctorPolska.

W przyszłości planuję rozszerzyć swoją działalność również o projektowanie i wykonanie ogrodów, ponieważ uważam, że całą przestrzeń w której mieszkamy, czy przebywamy, tworzy zarówno wnętrze domu jak i jego otoczenie i powinno tworzyć spójną całość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *