Przejdź do treści

Mój artykuł w Law Business Quality

LAW BUSINESS QUALITY 16 (2019), wiosenne wydanie – magazyn ludzi sukcesu, to wydanie poświęcone w dużej mierze wywiadom z ludźmi, którzy uważają, że bez względu na wszystko trzeba być sobą. Zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Ilona Adamska REDAKTOR NACZELNA ,.. pisze, że nie warto iść na ustępstwa, nie warto podporządkowywać się oczekiwaniom społeczności, pracowników, szefów, partnerów. Warto, natomiast realizować własne  życie w sposób autorski . Warto walczyć o siebie , swoje uczucia, poznawać  własne opory, mechanizmy obronne. Jednym słowem podjąć próbę bycia spełnionym.

Zdecydowanie się z tym zgadzam ! Dlatego idę własną drogą, poznaję siebie. Efektem jest moja praca, którą bardzo lubię i cały czas ją rozwijam. O swej pracy i podejściu do niej, o tym jak widzę indywidualny styl w projektowaniu i urządzaniu wnętrz piszę właśnie w tej gazecie. Poniżej można zobaczyć mój artykuł.

Wersję papierową  można zakupić w sieci salonów EMPIK lub na stronie MULTISTORE24.pl. Szczerze polecam, jest w niej bardzo dużo ciekawych i inspirujących artykułów.

Wysokiej rozdzielczości PDF poniższych screenów można pobrać TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *