Przejdź do treści
DSC04840

Kocham życie, uwielbiam swój dom, to zdecydowanie moje Miejsce na Ziemi. Dziś jest  tu gdzie jest, czy będzie tu zawsze? Kto wie…ja tego nie wiem. Bo to nie jest takie ważne! Ważne jest to, że już wiem, iż każdego dnia, niezależnie od tego gdzie jestem, gdzie mieszkam, czym się akurat zajmuję, robię wszystko, aby cały świat najlepszy mieć tu, w swoich czterech ścianach, w swoim domu. Tak, kocham tu być!!! Tak, tu mam swój raj, mój własny raj. Uwielbiam tu sobie wysprzątać, oczyścić przestrzeń, świeczki rozpalić, ugotować coś, książki poczytać, pobyć sam na sam ze sobą. Przez okno wyjrzeć, nogę bosą na trawie w pielęgnowanym przez siebie ogrodzie postawić, spojrzeć w zadumie przed siebie…Uwielbiam czuć, że tu, w tych czterech ścianach są Ci, których zawsze oczekuję z utęsknieniem, z którymi razem tę naszą przestrzeń współtworzę. TAK, kocham to miejsce i wiem, że mój dom, niezależnie od tego gdzie będzie –  jest moim miejscem na Ziemi, moim azylem, miejscem w którym jestem w pełni sobą, miejscem z którego uczę się docierać jeszcze głębiej do siebie, do miejsca w którym tak po prostu JESTEM DLA SIEBIE DOBRA I TROSZCZE SIĘ O SIEBIE W MĄDRY I TROSKLIWY SPOSÓB!

JAK MOGĘ CI POMÓC? W CZYM MOŻESZ NA MNIE LICZYĆ ?

Jeśli chcesz stworzyć przestrzeń, która będzie nie tylko piękna, zgodna z Twoimi pragnieniami, wyobrażeniami i  oczekiwaniami, ale będzie też funkcjonalna, a przede wszystkim będzie miejscem w którym będziesz czuć, że jest to Twoje miejsce na ziemi? Jeśli potrzebujesz pomocy w zaplanowaniu, określeniu i  zwizualizowaniu jak ta przestrzeń będzie wyglądać?  A nie wiesz od czego zacząć, lub zwyczajnie potrzebujesz kogoś, kto Cię w tym procesie wesprze i wspomoże, to zadzwoń, lub napisz, z chęcią Ci pomogę. Razem ustalimy i doprecyzujemy Twoje potrzeby, określimy budżet i wszystko co będzie bazą do rozpoczęcia tej niezwykłej przygody ! 

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA NASZA WSPÓŁPRACA ?

DSC05029

Utkanie, zaprojektowanie Twojej przestrzeni będzie odbywało się w sposób zgodny z Tobą, z Twoimi oczekiwaniami, gustem i potrzebami. Żeby łatwiej było nam dotrzeć do tego co jest dla Ciebie istotne i ważne, na początek, proszę wypełnij krótką ankietę, która pomoże nam znaleźć punkt wyjścia do rozpoczęcia tworzenia Twojej wymarzonej przestrzeni. Ta ankieta to dopiero początek naszej wspólnej przygody ! Razem ustalimy co jest dla Ciebie najważniejsze, czego potrzebujesz, co może chcesz zmienić w swojej dotychczasowej przestrzeni. Być może będziesz potrzebował/potrzebowała dodatkowego wsparcia w rożnych innych dziedzinach związanych z tworzeniem przyjaznej i zdrowej przestrzeni, z chęcią Ci pomogę. Jeśli zechcesz zobaczyć przed rozpoczęciem prac jak będzie wyglądała Twoja przestrzeń wizualnie, w jakim stylu ją stworzymy i jak ją zagospodarujesz przygotuję dla Ciebie WIZUALIZACJĘ, o której piszę więcej w tym wpisie: WIZUALIZACJA WNĘTRZA – CO TO JEST I DLACZEGO JEST TAKA WAŻNA W PROCESIE PROJEKTOWANIA?

REALIZACJA

Realizacją samego projektu, czyli zakupami, nadzorem –  ja już się nie zajmuję, natomiast  z chęcią Ci pomogę w innych aspektach. Znalezienie i wskazanie odpowiednich ekip, podpowiedzi w trakcie trwania prac, czy wszystko idzie we właściwym kierunku, pomoc w znalezieniu innego produktu niż ten zastosowany w wizualizacji, bo go np. już w trakcie prac na rynku dostępnego nie ma. Pomoc w doborze tkanin, kolorów, materiałów z których ma być wykonany dany element – tu też służę swoja obecnością i pomocą. Generalnie Ty sam/sama realizujesz swój projekt, bo to jest Twój dom, Twoje wnętrze, to Ty go tkasz i kreujesz swoje wymarzone miejsce na ziemi. Ja jestem po to, aby Ci pomóc, wesprzeć, poprowadzić, dodać otuchy w trudniejszych chwilach, czasami potwierdzić Twój wybór co do którego nie jesteś do końca zdecydowany.  Jestem jak dobra, mądra matka ! Nie narzucam, nie decyduję…jedynie słucham i wspieram, pomagam, abyś w miarę  łagodny sposób  stworzył/stworzyła swoje idealne miejsce na ziemi. 

6

Jeśli chcesz zobaczyć moje realizacje, przestrzenie, które do tej pory razem z moimi klientami udało mi się stworzyć, zapraszam zajrzyj do REALIZACJI.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń 502 448 218 lub napisz murawskaagata2@wp.pl . Na pewno Ci odpowiem.

Ilość wykonanych projektów
0
lat w branży
0

Zapraszam do kontaktu

Agata Murawska „Tak Po Prostu Wnętrza”