Przejdź do treści

O mnie

Jeśli zechcesz, zapragniesz wyruszyć w podróż odkrywania zakamarków swojej duszy i zechcesz zrobić to w procesie kreowania i tworzenia wymarzonego dla siebie wnętrza, to gwarantuję Ci, że przyjdzie taki czas, taki moment, że  będziesz sobie wdzięczny za to, że dałeś sobie możliwość przeżycia tego doświadczenia.   

Że pozwoliłeś sobie na odkrycie tego co Cię w życiu uszczęśliwia i sprawia ze czujesz się cudownie …tak po prostu, w swoim życiu, a wiec i w wymarzonym domu!

Zadajesz sobie pytanie? A co odkrywanie zakamarków swojej duszy ma wspólnego z tworzeniem i kreowaniem wnętrz domowych ?

Otóż ma i to bardzo dużo. Bo jak powiedziała Coco Chanel …”Wnętrze domu jest naturalną projekcją naszej duszy”, jest odzwierciedleniem naszych najskrytszych upodobań, gustów, doświadczeń życiowych , osobistych przeżyć. Jest miejscem gdzie jak nigdzie widać i czuć  jaką jesteś osobą. Co lubisz, co Cię zachwyca, co jest Twoją pasją, gdzie czujesz się dobrze. To tu zdejmujesz wszystkie maski i role jakie na co dzień nosisz, to tu topisz swoje smutki, ale i przezywasz najpiękniejsze chwile.

Czujesz to ? Wiesz o czym piszę i co chcę Ci przekazać ? Jeśli tak, zapraszam, wspólnie odbędziemy tę podróż. I choć Ty sam będziesz jej przewodnikiem, koordynatorem i twórcą w dosłownym tego słowa znaczeniu to ja będę obok i z chęcią Ci pomogę.

2

JAK MOGĘ Ci POMÓC? W CZYM MOŻESZ NA MNIE LICZYĆ?

4
 1. Przygotuje dla Ciebie WIZULIZACJĘ Twojej nowo tworzonej Powstanie ona po naszych wspólnych ustaleniach i do precyzowaniach na temat tego co Ci się podoba, co Cię uszczęśliwia, gdzie lubisz przebywać, jak lubisz odpoczywać a jak pracować. Pomoże nam w tym wypełnienie przez Ciebie przygotowanej ankiety, którą TUTAJ możesz pobrać.

O samej wizualizacji, czym jest i dlaczego jest tak ważna w procesie kreowania wnętrz piszę TUTAJ.

 1. Jeśli będzie taka potrzeba przygotuje rysunki pomocnicze, jak np. rysunek elektryki, czy mebli na wymiar.
 2. Pomogę znaleźć Ci podwykonawców, firmy i usługi, które będą niezbędne do tworzenia Twojego wnętrza.
 3. Razem, jeśli zechcesz wybierzemy materiały i produkty, które będą potrzebne do stworzenia i wykreowania Twojego wnętrza.
 4. Jestem z Tobą, jeśli tylko jest takie Twoje życzenie , podczas całego procesu. Zawsze służę Ci pomocą, wsparciem, doradztwem i obecnością, nawet na zwykłe pogaduchy przy kawie, którą ja osobiście uwielbiam i na którą zawsze warto , moim zdaniem   znaleźć chwilkę, szczególnie w tak  wyjątkowym i dość długim procesie jakim jest kreowanie wnętrz Twojego domu!

CZEGO NIE ROBIĘ I CZEGO NIE PODEJMĘ SIĘ PODCZAS NASZEJ
WSPóLNEJ PRZYGODY I PODRÓŻY?

  1. Nie odpowiadam za pracę i jakość usług realizowanych przez inne firmy, oraz nie odpowiadam za terminy i ich realizacje. Umowy są podpisywane na poziomie inwestor- wykonawca/dostawca.
  2. Nie dokonuję zakupów ani nie jestem odpowiedzialna za terminy i logistykę ich dostaw.
  3. Nie jestem mentorką, ani mediatorką na linii inwestor – wykonawca usług /dostawca.
  4. Nie mam wpływu na sytuacje na rynku, oraz na ceny, które mogą znacznie różnic się od tych które są wskazane przy materiałach przy zrobionej wizualizacji od tych realnych, powstałych w trakcie trwania całego procesu.

  To Twoje doświadczenie, Twoje zadanie, twoja Misja i osobista potrzeba stworzenia swojego wymarzonego idealnego wnętrza skrojonego na miarę osobistych upodobań i potrzeb! Według projekcji twojej duszy…

  JA JESTEM po to ,aby Cię w tym wesprzeć, dodać otuchy, nadać kierunek. Wskazać kolejność poszczególnych etapów, być wtedy gdy potrzeba wsparcia. Poukładać w jedną wspólną całość to co już sam/sama wiesz tylko potrzebujesz pewnego rodzaju logistycznego ułożenia, planu działania i pokierowania.

3

ZASTANAWIASZ SIĘ ZAPEWNE SKĄD MAM TAKIE DOŚWIADCZENIE
I CZY MOŻNA MI ZAUFAĆ?

1(1)
  1. Otóż swoją  pracę wykonuje już blisko 10 lat.  Razem z moimi klientami przeszłam przez procesy tworzenia wnętrz w ponad 40/u bardzo różnych  realizacjach. Ponieważ kocham to co robię, uwielbiam tworzyć i kreować wnętrza, lubię wyzwania i nie boję się zmian, to i prywatnie wykreowałam i wykończyłam już kilka wnętrz, łącznie z budową dwóch domów.

   Moje realizacje możesz zobaczyć TUTAJ.

   Tak wiec jeśli stoisz u progu wykreowania swojego nowego wymarzonego, śmiem napisać magicznego wnętrza, chcesz, aby ktoś towarzyszył Ci w tej podroży, ktoś kto ma już w tym temacie duże doświadczenie, nie wahaj się, dzwon lub pisz do mnie, z chęcią Ci pomogę i razem przejdziemy prze to niezwykle piękne, aczkolwiek wcale nie łatwe doświadczenie…choć tak naprawdę wszystko zależy od Twojego indywidulanego podejścia! 

0
Ilość wykonanych projektów
0
lat w branży

Zapraszam do kontaktu

Agata Murawska „Tak Po Prostu Wnętrza”