Przejdź do treści

W MEDIACH

Home Staging Aranżacyjna Inwestycja

Nowe wydanie czasopisma DECORATION&DESIGN, ( NUMER 4 LIPIEC- SIERPIEŃ), a w nim wiele inspirujących artykułów, propozycji nowoczesnego wzornictwa, oraz ciekawych realizacji z całego świata. Letni nastrój tego wydania może udzielić  się nie tylko czytelnikom, ale i Redakcji, która przygotowując ten numer do wydania z pewnością w letnich nastrojach już była .

Wśród wielu ciekawych artykułów,  znalazł się również artykuł napisany przez Magdę Pawluk – Jaroszewicz o idei Home Stagingu i aranżacyjnej inwestycji, zaopatrzony w zdjęcia moich zawodowych home-stagingowych realizacji. Poniżej można zapoznać się z jego treścią. Serdecznie zapraszam, a sam magazyn szczerze polecam:) …na wakacyjną lekturę  będzie jak w sam raz !

Mój artykuł w Law Business Quality

LAW BUSINESS QUALITY 16 (2019), wiosenne wydanie – magazyn ludzi sukcesu, to wydanie poświęcone w dużej mierze wywiadom z ludźmi, którzy uważają, że bez względu na wszystko trzeba być sobą. Zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Ilona Adamska REDAKTOR NACZELNA ,.. pisze, że nie warto iść na ustępstwa, nie warto podporządkowywać się oczekiwaniom społeczności, pracowników, szefów, partnerów. Warto, natomiast realizować własne  życie w sposób autorski . Warto walczyć o siebie , swoje uczucia, poznawać  własne opory, mechanizmy obronne. Jednym słowem podjąć próbę bycia spełnionym.

Zdecydowanie się z tym zgadzam ! Dlatego idę własną drogą, poznaję siebie. Efektem jest moja praca, którą bardzo lubię i cały czas ją rozwijam. O swej pracy i podejściu do niej, o tym jak widzę indywidualny styl w projektowaniu i urządzaniu wnętrz piszę właśnie w tej gazecie. Poniżej można zobaczyć mój artykuł.

Wersję papierową  można zakupić w sieci salonów EMPIK lub na stronie MULTISTORE24.pl. Szczerze polecam, jest w niej bardzo dużo ciekawych i inspirujących artykułów.

Wysokiej rozdzielczości PDF poniższych screenów można pobrać TUTAJ

Mój dom w „Moim Mieszkaniu”… cały czas jeszcze wspominam 🙂

IMG_1540

Nie miałam jeszcze okazji tu na blogu przedstawić Wam  gazetę  MOJE MIESZKANIE  , w której swego czasu zaprezentowany został mój dom:)

Stylista Michał Gujalski świetnie go przygotował i efekty można było zobaczyć w tejże gazecie w marcowym wydaniu tego roku. Choć od tego momentu czasu trochę czasu minęło, to ja cały czas z przyjemnością wracam do tamtych chwil, a sama gazeta leży w zasięgu ręki i często ją przeglądam i …podziwiam:)

Cały dom mój dom można zobaczyć: TUTAJ , pokoje córek – starszej TUTAJ oraz młodszej TUTAJ . Choć dziś już trochę się zmieniło, bo jak nie raz podkreślałam lubię zmiany, bo wynikają one z nas , ewaluują wraz z nami, z naszymi potrzebami nowymi doznaniami, to jednak  ciągle to moje wnętrza, mój dom, osobisty azyl i miejsce na ziemi, miejsce do którego uwielbiam wracać nawet z najdalszych , najpiękniejszych podróży.

Pamiątka niesamowita, na długie lata i moje  spełnienie najskrytszych marzeń, od których moja przygoda z wnętrzami się zaczęła:) Niezwykle przyjemnie i dziwnie zarazem jest spojrzeć na swoje wnętrza na łamach gazet, do tej pory podziwiałam inne …a tu proszę swoje własne oglądać i podziwiać mogę.

Może kiedyś, gdzieś …jeszcze swoje wnętrza zaprezentuję? Kto wie, jak zwykle zobaczymy…

Tymczasem zapraszam do współpracy, jeśli chcecie urządzić swoje wymarzone wnętrza, zapraszam, pełna oferta  TUTAJ . Z przyjemnością podejmę się każdego wyzwania, ponieważ moja praca to moja pasja, to spełnienie marzeń i ciekawość coraz bardziej  pogłębiana, rozwijana,  kreatywna i prawdziwa