Przejdź do treści

Agnieszka Ufnal - opinia z Facebook'a

– Współpraca z Agatką to przyjemność. To bardzo kreatywna osoba.

Dzięki jej pomysłom, otwartości, elastyczności i umiejętności wsłuchania

się w nasze potrzeby mieszkamy w domu, do którego z najpiękniejszego

zakątka świata wracam z utęsknieniem. Dziękuję Agatka.

Aleksandra Dziadak - opinia
z Facebook'a

– Dzięki współpracy z p. Agatą nasz segment przeznaczony na sprzedaż nabrał życia, ciepła i radości. Stał się Domem. Bardzo szybko znalazł nowych właścicieli i jestem przekonana, że praca wykonana przez p. Agatę miała na to olbrzymi wpływ.

Anna Chojnacka - opinia z Facebook'a

– Mój dom przeszedł totalną metamorfozę 2 lata temu. To dzięki Agacie nabrał klimatu, smaku i moja rodzinka czuje się w wnim znakomicie. Jeżeli nie masz pomysłu na swoje wnętrza to Agata pomoże Ci go odnaleźć. Zawsze słuchając co lubisz, czym się interesujesz, potrafi dopasować styl wnętrza do Twoich potrzeb. I tak właśnie było u mnie… polecam usługi Agaty, która pełna pasji i miłości do tego co rob , potrafi urządzić każde wnętrze. Polecam!!!

Przemek Połosak - opinia z Facebook'a

– Współpraca z Panią Agatą to czysta przyjemność. Dzięki profesjonalnemu podejściu i rzetelności – kapitalny remont

oraz urządzenie pierwszego mieszkania przebiegło bezstresowo.

Już na naszym pierwszym spotkaniu dostałam pełen obraz informacji

i objaśnień. Zostałem poprowadzony przez wszystkie etapy remontu

i urządzania mojego wymarzonego „M” krok po kroku, aż do efektu finalnego, który w 100% spełnił moje oczekiwania. Mogłem liczyć na Panią Agatę i Jej wsparcie w każdej kwestii. Żaden mój mail, czy telefon nie został bez odpowiedzi (a nie było ich mało :)). Oprócz indywidualnego podejścia do klienta, każde spotkanie przebiegało w bardzo miłej, szczerej i sympatycznej atmosferze. Jestem zadowolony z tej współpracy i nie pozostaje mi nic innego jak polecać Panią Agatę!

Monika Nizio - opinia z Facebook'a

– Metamorfoza mojego domu miała miejsce już jakiś czas temu i Agata wkroczyła do akcji tak trochę pośrodku procesu zmian, co z pewnością było pewną trudnością, ale poradziła sobie świetnie. Wydawało nam się, że to będą drobne zmiany (tylko zasłony, rolety itp.), ale poszłyśmy dużo dalej i efekt jest wspaniały – po kilku miesiącach cieszę się swoim wnętrzem, przyjmuję miłe komentarze od znajomych oraz nic nie zmieniam 🙂 Agata jest osobą bardzo konkretną, pewną siebie, ale najważniejsze, że potrafi też świetnie słuchać

i jest elastyczna, co było dla mnie bardzo ważne, bo łatwym klientem nie byłam (muszę to przyznać), dzięki Agata 🙂

Katarzyna Mosakowska - Fabiańczyk
- opinia z Facebook'a

– Agata jest autorką metamorfozy naszego domu. Wiosną 2019 zdecydowaliśmy się na remont. Agata zgodziła się, aby koordynować cały projekt począwszy od projektu zmian, wyszukiwaniu fachowców i nadzoru nad ich pracami, a także zakupów uzgodnionych elementów. Szczególnie w warunkach jakich teraz przyszło nam żyć, bardzo polecam usługi Agaty, bo przeważająca część naszych kontaktów odbywała się zdalnie (komunikatory, poczta e-mailowa, rozmowy telefoniczne) z racji na dużą odległość, która nas dzieliła.

Mnogość projektów, które Agata już zrealizowała, przekłada się na jakość i ilość pomysłów, jakie miała na nasz dom.

Agata jest niesamowicie pozytywną i energetyczną osobą, zorientowaną na klienta i jego potrzeby. Dba o jakość, szczegóły i spójność wszystkiego nad czym pracuje.

Cieszymy się z naszego wyboru odnośnie usług Agaty. Czujemy się w naszym domu komfortowo i to jest „tak po prostu nasz dom”.

Dominika Weidemann - opinia z Facebook'a

– Pani Agata jest niesamowita. Idealnie stworzyła nasz wymarzony dom. Potrafi słuchać i ma niezwykły dar tworzenia pięknych i modnych wnętrz. Jeśli potrzebujecie kogoś kto zaprojektuje Wasze marzenia, to Pani Agata jest idealną osobą. Szczerze polecam.

Teresa Szczęsna - opinia z Facebook'a

– Pani Agata zaprojektowała wnętrze mojego domku: przedpokoju, salonu

i kuchni. Spełniła wszystkie moje oczekiwania realizując projekt.

Ogromne zaangażowanie, spełnienie moich oczekiwań przyniosło wspaniały rezultat. Wszyscy czujemy się w naszym domku wspaniale,

a odwiedzający nas też to doceniają. Ogromne podziękowania Pani Agato za projekt i jego realizację – Teresa.

Olga Godlewska - opinia z Facebook'a

– Współpraca z p. Agatą to sama przyjemność, w prostych słowach; profesjonalizm, fachowość, znajomość bieżących trendów. Dzięki p. Agacie mój dom nabrał smaku i klimatu, co znajduje odzwierciedlenie w opiniach znajomych i rodziny. Jeśli nie masz pomysłu na swój wymarzony dom to p. Agata jest znakomitą osobą, która Ci w tym pomoże. Polecam!

Kasia Paw - Kazmierska - opinia z Facebook'a

Profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, elastyczność, udzielająca się, zaraźliwa pasja 🙂

Opinie od firm:

Z Agatą Murawską z „Tak Po Prostu Wnętrza” współpracuję od lat i jest to bardzo wartościowa i profesjonalna współpraca.

 

Spotykając się z Agatą, która projektuje świetne wnętrza  już na  wstępie czuć u niej pełen profesjonalizm do powierzonego zadania. Zawsze wie czego chce i jej pomysł na wnętrze jest nietuzinkowy, indywidualny i zawsze przemyślany. Nie da się pominąć faktu, że jest to kobieta wrażliwa, pełna pasji i empatii. Nastawiona na relacje z drugim człowiekiem, czyli jak najbardziej również z klientami. Takimi jak JA. I dlatego spod jej igły powstają tak świetne projekty!

 

Aktualnie współpracuję z Agatą i jej klientami podczas wyboru tapet i tkanin do projektów w showroom CHIC Atelier (by Educoncept) w Warszawie.

 

Z całego serca polecam pracownię projektową Agaty – wspaniały kontakt i zaanagażowanie. Jej projekty wnętrz są zawsze kreatywne, z duszą i zgodnie z życzeniami klienta. Agata wdraża w rzeczywistość to co sobie zapragniecie, doradzi co jest dla was najlepsze, funkcjonalne i w trendach. Korzystajcie z jej długiego i bogatego doświadczenia.

 

Tak Po Prostu Polecam

logo_educoncept

Współpraca z Agatą to czysta przyjemność 🙂 Projektantka wnętrz, pasjonatka z sercem i wizją, tworzy niezwykle projekty, przytulne wnętrza i nietuzinkowe wykończenia. Polecam z całego serca 🙂

images