Przejdź do treści

Piękne mieszkanie w centrum Warszawy przygotowane na krótkoterminowy wynajem …

Mieszkanie na wynajem…to jeden z głównych tematów wnętrzarskich…czy warto inwestować w nieruchomości typu mieszkania pod wynajem? czy warto wynająć swoje mieszkanie na ten czas kiedy sami z niego nie korzystamy, a nie chcemy go sprzedawać? i wreszcie czy nie szkoda samego mieszkania? że zostanie zniszczone? że stanie się coś czego nie przewidzimy?

No cóż,  jak zawsze pytania i wątpliwości są… i pewnie nigdy nas nie opuszczą, niemniej ja jednak uważam, że warto zaryzykować i jak obserwuję rynek wnętrzarski, moich klientów, to zdecydowanie ten trend cały czas się rozwija, a mieszkania przeznaczone na wynajem są coraz piękniejsze.

Jest wiele stron, które oferują kompleksowe usługi związane z wynajmem mieszkań, np. słynna strona AIRBNB czy BOOKIN gdzie możemy znaleźć ogromną ofertę takich, coraz ciekawszych i piękniejszych mieszkań. Z pewnością każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Osobiście bardzo lubię przygotowywać takie wnętrza, niezależnie od tego czy są do wynajmu czy sprzedaży, zawsze sprawia mi wiele radości gdy mogę nadać im nowe oblicze, a jeszcze bardziej cieszę się gdy uda się je szybko wynająć czy sprzedać.

Miałam już przyjemność  kilka nieruchomości do wynajmu/sprzedaży przygotowywać. I większość z nich jest już sprzedana lub wnajęta. Dla przypomnienia były to:

  1. Dom w Warszawie przygotowany na sprzedaż: TUTAJ
  2. Mieszkanie w Markach przygotowane na wynajem: TUTAJ
  3. Mieszkanie w Warszawie przygotowane na sprzedaż: TUTAJ
  4. Dom w Warszawie przygotowany na sprzedaż: TUTAJ
  5. Mieszkanie w Warszawie przygotowane do wynajmu: TUTAJ
  6. Mieszkanie w Warszawie przygotowane na sprzedaż:TUTAJ
  7. Mieszkanie w Warszawie przygotowane na sprzedaż : TUTAJ
  8. Mieszkanie w Warszawie przygotowane na sprzedaż : TUTAJ

Mieszkanie, które prezentuję dzisiaj to prawdziwa perełka…zawsze marzyłam o stylizacji, HS/ czy metamorfozie,  a nawet remoncie mieszkania w starej kamienicy… i marzenie się spełniło:) Na ulicy Ludwika Waryńskiego, w samym centrum Warszawy  miałam ogromną przyjemność takie mieszkanie do wynajmu przygotować. Zapraszam na krótką prezentację:

 

Mieszkanie ma 64 m/2…dużą wspólną przestrzeń, w której wydzielone są kąciki: wypoczynkowo-gościnny, do relaksu np. do czytania książki i podziwiania pięknej panoramy Warszawy, kącik do pracy, a także wyspa dzieląca część dzienną od części kuchennej.

W mieszkaniu są dwie sypialnie, które swobodnie pomieszczą 4 osoby , obie są bardzo przytulne i przyjemne:)

 

Aneks kuchenny, niby we wnętrzu mieszkania, ale świetnie doświetlony przez szyby, które są częścią ściany do jednej z sypialni, a sama sypialnia  ma oczywiście duże i jasne okna. Aneks kuchenny jest przestronny, ciekawie urządzony i dobrze we wszystkie niezbędne kuchenne elementy wyposażony.

I łazienka…piękna…, z 50-cio letnią podłogą, oryginalną i nietuzinkową, prostą klasyczną wanną uzupełnia idealnie tę niezywkle klimatyczną przestrzeń.

Mieszkanie jest na prawdę piękne, z pewnością gdybym chciała zatrzymać się w Warszawie na chwilę…to takie mieszkanie spełniłoby wszystkie moje oczekiwania…a do tego lokalizacja… wprost wymarzona:)

Dziękuję za uwagę, życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku i na kolejne wnętrzarskie wpisy zapraszam serdecznie:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *