Przejdź do treści

Rok 2020 w Tak Po Prostu Wnętrza

Witajcie w Nowym Roku. Jakoś nie potrafię  zacząć wpisów na blogu bez chwili zatrzymania się i refleksji nad tym co przyniósł mi osobiście, oraz  w  mojej firmie rok 2020:)

Jak wiadomo, dla wszystkich nas, był to rok pełen zmian, różnych momentów życiowych,  zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Marcowy, pierwszy lockdown zaowocował u mnie zawieszeniem działaności na trzy miesiące. Przyznam, że bardzo mi ten czas był potrzebny. Dzięki temu mogłam spojrzeć na swoją firmę, na to co do tej pory stworzyłam z zupełnie innej perspektywy. I to pozwoliło mi dokonać nie tylko wielu zmian firmowych, ale też zawrzeć wiele ciekawych i bardzo inspirujących nowych znajomości.

Ten czas zaowocował  nową odsłoną mojej strony firmowej TAK PO PROSTU WNĘTRZA , a także  założeniem kanału na YUTUBIE  i nową serią filmików, w których opowiadam o tym z kim współpracuję, gdzie się uczę i inspiruję. W TYM wpisie  pisałam na ten  temat więcej.  Serdecznie zapraszam.

Ponadto nawiązałam współpracę z firmą AMBITNA MARKA , która cały czas wspiera mnie w moich działaniach marketingowych , zarówno wcześniej jak i nadal pomaga mi w nagrywaniu filmików, obecnie przygotowuje też nagranie mojego dużego nowego projektu, o którym na pewno również wkrótce Wam opowiem. Dodatkowo mam przyjemność pomagać właścicielom firmy Ambitna Marka urządzać ich nowy domek, który w międzyczasie zakupili. Mam nadzieję, że powstanie z tego bardzo fajna realizacja, o której też w swoim czasie Wam opowiem.

Dzięki Martynie Krzyżanowskiej, wielbicielce i ekspertce od Instagrama ( zachęcam do zapozanania się z jej profilem  TUTAJ ), sama również zgłębiam coraz bardziej jego tajniki i przyznam, że bardzo mnie to inspiruje, ponieważ dzięki niemu w prosty, aczkolwiek ciekawy sposób przybliżam zarówno moją osobę jak i moją działalność dla moich dobiorców i klientów. A jak wiadomo, w obencym czasie i w obecnych realiach ten kontak „na żywo” jest często bardzo ograniczony.  Najczęściej bywam teraz właśnie  na moim  koncie  na INSTAGRAMIE .   Dziś, czy chcemy czy nie, czy lubimy, czy też nie, aby móc prowadzić działalność trzeba przełamywać schematy, trzeba na nawo odkrywać siebie i wychodzić do świata zupełnie inaczej niż to dotąd było.

Samych realizacji i projektów zawodowych mam obecnie  bardzo dużo i na pewno, w  obecnym 2021 roku będę je Wam sukcesywnie pokazywać.   Planuję również nową odsłonę wpisów, tu na blogu. Czego Wy oczekujecie? Jaki rodzaj wpisów Was interesuje?  Z chęcią posłucham Waszych wypowiedzi.

Prywatnie ten rok był dla mnie bardzo dobry, duża ilość czasu jaką miałam możliwość spędzić w domu, z rodziną, w otoczeniu mojego ogrodu pozwoliła mi tak po prostu odpocząć i z nowym lepszym nastawieniem dalej rozwijać swoją firmę, a także siebie. I choć na pewno,  większość z nas zapamięta ten rok jako rok wyjątkowy, nie zawsze najłatwiejszy, rok w którym wszystkie nasze plany, zamierzenia musiały często zostać mocno zweryfikowane, rok, który dla wielu z Was był na pewno rokiem bardzo trudnym , dla mnie osobiście, mimo wielu zawirowań był rokiem dobrym, za który jestem wdzięczna i dziekuję wszystkim, którzy w tym roku w moim życiu  się pojawili:)

Rok zmian, rok zatrzymania, rok nauki, nabrania  do życia pokory, rok odzyskiwania wewnętrznego spokoju,  dla tych którzy tego spokoju poszukują…jednym słowem idzie NOWE, całkiem NOWA perspektywa i całkiem nowe odsłony. Jaki był ten rok dla Was? Jestem bardzo ciekawa, jeśli zechcesz to proszę podziel się ze mną swoją refleksją i przemyśleniami.

Nowy Rok rozpoczynam z nadzieją na lepsze, choć inne jutro, na nowe możliwości i nowe idee, na naukę i rozwój osobisty i oczywiście dalsze tkanie i rozwój mojej firmy 🙂

 

Agata Murawska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *