Przejdź do treści

Spotkajmy się on-line. Razem urządzimy Twoje wnętrze.

Nowa rzeczywistość, wymuszona na nas zmiana stylu życia, podejmowanie decyzji w całkiem nowych okolicznościach, a do tego niepewność. To wszystko stało się ostatnio naszą codziennością.  Dziś współpraca zdalna, a także komunikacja za pośrednictwem narzędzi internetowych nabrały szczególnego znaczenia. To co dotąd było naszą codziennością dziś przeniosło się na rozmowy telefoniczne, video konferencje, jednym słowem wirtualne spotkania.

Wielu z Was zastanawia się czy teraz, w obecnej sytuacji można zaplanować, stworzyć wizję nowego wnętrza, które chcecie urządzić, wyremontować lub poddać metamorfozie.  Zastanawiacie się jak to wszystko zorganizować?

Wychodząc naprzeciw Waszym wątpliwościom i pytaniom przychodzę do Was ze swoja ofertą pracy on-line, tak abyśmy mogli razem Wasze wnętrza urządzić i zaprojektować. Czas spędzony w domu możemy wykorzystać efektywnie, możemy nie tylko stworzyć wizję , ale również sporządzić plan zakupów, umówić ekipy remontowe, zamówić różne próbki wskazanych i wybranych przez Was w projekcie materiałów i wysłać je  do Was do domu.  Zastanawiacie się pewnie jak to wszystko się odbywa? Czy to wogóle jest możliwe?

Otóż tak, jak najbardziej,  oto ogólny schemat naszej współpracy bez wychodzenia z domu:

  1. Zapraszam, skontaktuj się ze mną telefonicznie 502 448 218  lub mailowo murawskaagata2@wp.pl  –  umówimy się na bezpłatne wirtualne spotkanie, na którym ustalimy wszystkie szczegóły , porozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach, oraz wybierzemy zakres współpracy. Możemy korzystać z dowolnego ustalonego wcześniej komunikatora internetowego.
  2. Po ustaleniu szczegółów przygotuję umowę, którą prześlę do wglądu i akceptacji na Twoją skrzynkę mailową. Podpisaną umowę możemy przesłać do siebie skanem lub pocztą. Taka umowa nie wymaga podpisu elektronicznego ani profilu zaufanego.
  3. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy proces prac wynikających z zapisów umowy. Przekazanie inspiracji i koncepcji projektowych odbywa się drogą elektroniczną.
  4. Po akceptacji koncepcji/wizualizacji/projektu,  prześlę Ci listę wszystkich materiałów zastosowanych w w/w projekcie wraz z linkami do sklepów i miejsc z których pochodzą. Mogę podać również kontakty do podwykonawców usług, mogę Was umówić. Możliwa jest również rezerwacja terminów. Nasza współpraca może skończyć się na tym etapie, ale może trwać dalej. Wszystko zależy od okoliczności zewnętrznych oraz Twoich indywidualnych oczekiwań.

Choć sytuacja  jest wyjątkowa,  to jest to  doskonały czas, aby wykorzystać go na kreatywne planowanie Twojego wnętrza. Bez wychodzenia z domu i bez konieczności rezygnacji z realizacji powyższego procesu, razem możemy stworzyć naprawdę coś wyjątkowego. Ja z chęcią Ci w tym procesie pomogę i sprawnie przez kolejne etapy przeprowadzę. Po więcej  informacji zapraszam na moją stronę TAK PO PROSTU WNĘTRZA.

A tutaj dla przykładu są zdjęcia projektu dokładnie w taki sposób przygotowanego – bez wychodzenia z domu:) Klient dostał  nie tylko te piękne zdjęcia wizualizacji, ale i kompletną listę niezbędnych zakupów, wszystkie potrzebne opisy i namiary, oraz zapewnienie o mojej    gotowości do pomocy, wyjaśnień i ewentualnego dalszego prowadzenia.

WIZUALIZACJA PARTERU DOMU JEDNORODZINNEGO  

Zatem, zapraszam na wirtualne spotkanie, nic nie ryzykujesz. Konsultacja jest za darmo, a pozwoli Ci wyjaśnić wszystkie wątpliwości i uzyskać odpowiedzi na rodzące się w Twojej głowie pytania. Ponieważ jestem pasjonatką wnętrz i uwielbiam na ten temat rozmawiać bez końca, nasze wirtualne spotkanie może się trochę przedłużyć 🙂 Wierzę, że każde wnętrze może być niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju i to niezależnie od okoliczności w jakich powstaje.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *