Przejdź do treści

STYCZEŃ…miesiąc początków!

NOWE POCZĄTKI 

STYCZEŃ ..od zawsze jest miesiącem w którym podświadomie rozpoczyna się nowe! Nowe decyzje, plany, postanowienia! Często robi się podsumowania, wyciąga wnioski z roku poprzedniego. Jedni robią to regularnie z roku na rok, inni od tego odchodzą. Jedni ten czas lubią, inni wręcz go nie cierpią! Wszystko zależy od doświadczeń życiowych, przekonań, a także od tego co się dzieje w danej chwili w naszym życiu. U mnie, w zasadzie od zawsze, kiedyś podświadomie, a dziś zdecydowanie świadomie,  robię zarówno podsumowanie roku minionego, jak i wytyczanie celów, oraz planów, zarówno krótko jak i długo terminowych. Robię to  w oparciu o dotychczasowe doświadczenia, a także wiedzę astrologiczną, oraz  układ planet, a także aspekty z nimi związane.  Wszystko oczywiście zapisane, poukładane i uporządkowane „tak jak trzeba”. Taki system pracy wynika zarówno z mojego osobistego układu planet w momencie urodzenia, a także z mojego charakteru i wyksztalcenia ( Finanse i Rachunkowość). Nawet w obecnej pracy i zawodzie , który teraz wykonuję (kreowanie i tworzenie wnętrz) bardzo ten „księgowy i finansowy” porządek lubię, cenię go, oraz  wykorzystuję, bo mnie wspiera !

DO RZECZY

Ale tak na prawdę  to nie o tym chciałam dziś pisać…przychodzę tu do Was z Nowym Rokiem  z pewnymi wnioskami i informacjami ! Jak wiecie zapewne ( Ci, którzy mnie regularnie odwiedzają ) od blisko 10/u lat zajmuję się tworzeniem i kreowaniem wnętrz w szerokim tego słowa znaczeniu. TUTAJ znajduje się link do mojej strony firmowej, która jest  obecnie w trakcie uaktualniania, jeśli chodzi o ofertę. Na przełomie tego okresu, razem z moimi klientami stworzyliśmy blisko 60 ciekawych, kreatywnych i indywidualnych projektów. Wiele się w tym czasie nauczyłam i doświadczyłam, nie tylko w zakresie tworzenia i kreowania wnętrz, ale także, a może przede wszystkim w temacie relacji i współpracy z  ludźmi. I co najważniejsze, w całym tym procesie coraz  dogłębniej  i prawdziwie poznaję siebie! Coraz bardziej wiem jak chcę pracować, co robić, czego się uczyć i jak tym wszystkim dzielić się z innymi, aby dać moim klientom i obserwującym  konkretną i prawdziwą wartość oraz wiedzę. Dziś wiem ( upewniam się raczej), że tematem, którym nadal chcę się zajmować  nie tylko prywatnie, ale i zawodowo jest TWORZENIE I KREOWANIE PRZESTRZENI zgodnie z projekcją duszy i indywidualnymi potrzebami ich właścicieli. Tę pracę chcę wykonywać w oparciu o podstawy i zasady wiedzy nie tylko z zakresu projektowania wnętrz, ale także w oparciu o wiedzę zdecydowanie szerszą jak ASTROLOGIA, AJURWEDA, FENG SHUI. Bo wnętrza to nie tylko „zaprojektowane” i wykonane według konkretnych  schematów i technologicznych wyliczeń przestrzenie…wnętrza to coś znacznie więcej. To miejsca w których każdy kto w nich mieszka i żyje ma czuć się dobrze, ma doświadczać dobrostanu i obfitości, te miejsca mają być dla każdego prawdziwym azylem, wytchnieniem i miejscem w którym tworzy się i zaczyna dobro.  Dlatego, zarówno dla siebie jak i dla wszystkich moich klientów, oraz tych którzy mnie tu regularnie odwiedzają uczę się i zgłębiam wiedzę z wspomnianych wyżej obszarów, po to, aby pomagać takie wnętrza moim klientom tworzyć !

MOJA FIRMA 

Moja Firma działa i cały czas kreuje i tworzy, ale jednocześnie przechodzi dużą metamorfozę, która nie zadzieje się od razu, ale jest procesem, który trwa i o którym oczywiście w swoim czasie Wam opowiem. Dziś dziękuję Wam za to, że ze mną jesteście, bo to dla Was tę przestrzeń tworzę! Wkrótce (jak Mars i Merkury) wyjdą z retrogradacji, napiszę więcej na ten temat, przedstawię Wam nową ideę i ofertę nad którą teraz pracuję. Mam w założeniu powrócić też do relacji na bieżąco z tego co się w mojej Firmie dzieje, na  INSTAGRAMIE  i FB, gdzie teraz od ponad pół roku jest cisza, ale ta cisza była mi bardzo potrzebna! Dlaczego ? Bo w ciszy i pewnego rodzaju wycofaniu można usłyszeć więcej niż w przysłowiowym tłumie.

Tymczasem zapraszam Was na mój inny profil na IG TUTAJ, gdzie dzielę się smaczkami  życia codziennego i przeplatam to czego uczę się i w jakim kierunku się rozwijam. Często wspominam tam o astrologii , ajurwedzie i życiu w zgodzie i harmonii z naturą. Nie bez powodu to robię. To wszystko ma ogromny wpływ na nas, każdego z nas indywidualnie, pozwala nam dogłębnie poznać i pokochać  siebie, a co za tym idzie stworzyć i wykreować miejsce do zamieszkania, miejsce w którym każdy jego mieszkaniec będzie czuł, że jest to  JEGO MIEJSCE NA ZIEMI. Niekoniecznie modne, piękne w oczach innych, stworzone na  miarę rozwijającej się  na rynku technologii, oraz  obowiązujących na nim trendów wnętrzarskich. To wszystko choć piękne, nowoczesne,  tak na prawdę nie ma większego znaczenia. Liczy się tylko to, aby w danym wnętrzu czuć się dobrze, czuć się sobą, ważne jest to, aby dom był prawdziwym domem, pachnącym miłością i rodziną ! Ważne jest to, aby w swoim domu być po prostu sobą… A żeby taki dom stworzyć, to z pewnością trzeba znać i kochać siebie …

A NA KONIEC 

Tak na koniec tych moich rozważań i można rzec w pewnym sensie podsumowań roku ubiegłego, zapraszam Was już dziś na tę naszą wspólną podróż poznawania siebie, po to, aby stworzyć miejsce do życia, które będzie Twoim azylem. Czasami na prawdę nie wiele trzeba…mam nadzieję, że uda mi się Wam to pokazać!  Wracam też powoli do wpisów w tematach wnętrzarskich. Ostatnio zakończyłam je na cyklu o urządzaniu sypialni. Dla przypomnienia, pojawiły się już dwa wpisy w tym temacie: O tym jak urządzić małą sypialnię i  jak urządzić przytulną sypialnię. Wkrótce ukaże się ostatni wpis z tej serii zamykający ten cykl. I tu mam taką  małą sugestię. Wskazówki, o których wspominam w tych wpisach,   są tylko zebranymi i uporządkowanymi zasadami będącymi bazą do dalszych prac i pewnego rodzaju sugestią, ale nie jest powiedziane, że trzeba się ich sztywno trzymać. Zdecydowanie trzeba nauczyć się słuchać siebie! I tylko wtedy stworzone wnętrze ma szansę być wnętrzami Twoimi.

Dziękuję Wam raz jeszcze za to, że  ze mną jesteście, za kolejny miniony rok i zapraszam do wspólnego  celebrowania i przeżywania roku następnego 🙂

Poniżej wspominane wpisy o urządzaniu sypialni.

Jak urządzić małą sypialnię?

Jak urządzić przytulną sypialnię ?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *