Przejdź do treści

WIZUALIZACJE…

Moja obecna praca, to oprócz ogromu przyjemności i czerpania z niej wielu satysfakcji, to przede wszystkim nieustanna nauka , oraz ciągłe ćwiczenie cierpliwości i pokory…a także otwartość i dostosowywanie się do bieżących  potrzeb rynku.

Podczas dotychczasowych  moich doświadczeń,  okazało się, że wielu klientów generalnie wie czego che, wie co lubi, a czego nie, nie potrafi jedynie wyobrazić sobie tego wszystkiego w całości, potrzebuje  zobaczyć to na wizualizacji.  Czasami jest też wręcz odwrotnie, a mianowicie tak, że klient zupełnie nie wie czego che, ale wie,  że poradzi sobie z realizacją od strony  praktycznej  tego wszystkiego, brakuje mu tylko pomysłu na to,  jak to ogólnie ma  wyglądać i od czego w ogóle zacząć.

Dlatego w swojej ofercie wprowadziłam dodatkową usługę, nazwaną WIZUALIZACJE, do szerszego zapoznania się z tą ofertą zapraszam TUTAJ 

W dzisiejszym wpisie  zaprezentuję jedną z nich, natomiast dotychczas wykonane już, można zobaczyć :

Wizualizacje te powstają w ścisłej współpracy z  klientem, w zależności od jego indywidualnych potrzeb i preferencji. 

Dziś prezentowana wizualizacja to mieszkanie o powierzchni 110 m/2 w Warszawie. Ogromnym atutem tego wnętrza jest nie tylko duża jego przestrzeń, ale i pięciometrowe okna, które pięknie doświetlają oraz dodatkowo powiększają całą przestrzeń.

W przypadku tego wnętrza,  właściciele w zasadzie dokładnie wiedzieli czego chcą. Kolorystyka, oraz styl i większość zastosowanych elementów była już na wstępie, a później w kolejnych etapach dokładnie określona, co ułatwiło pracę i dało piękny efekt końcowy tej wizualizacji. Nie wiem czy uda mi się pokazać efekt końcowy już w realu, ale wierzę, że będzie jeszcze piękniejszy niż na wizualizacji, czego właścicielom szczerze życzę.

A teraz zapraszam do prezentacji całości 🙂

Najpierw CZĘŚĆ DZIENNA  na której widoczny  jest również aneks kuchenny i wejście na górę, bo zapomniałam dodać, że  mieszkanie jest dwupoziomowe, na dole znajduje się część wspólna z aneksem kuchennym, łazienka , WC, sypialnia, pokój dziecka i korytarz, a na górze kolejna łazienka, pokój gościnny, pokój do zagospodarowania w przyszłości, piękny korytarz z wydzieloną częścią na podręczną bibliotekę, oraz miejsce do pracy.

ANEKS KUCHENNY

 

SYPIALNIA 

ŁAZIENKA NA DOLE 

KORYTARZ NA DOLE 

WC NA DOLE 

POKÓJ GOŚCINNY NA GÓRZE

KORYTARZ NA GÓRZE 

ŁAZIENKA NA GÓRZE

Całość tego wnętrza zachowana jest w ciepłej bardzo domowej, rodzinnej aranżacji. Odważne, piękne  kolory głębokiej zieleni, która dominuje na piętrze, oraz pięknego wyraźnego granatu, będącego kolorem dominującym na dole tego wnętrza,  dla których tłem jest drewno i naturalne elementy wykończeniowe takie jak cegła, marmur, czy drewniana podłoga, pięknie współtworzyły całość. Większość zabudowy jak np. kuchnia, wszelkie szafy czy szafki w łazienkach zostały tak przemyślane, aby po wykonaniu ich wg indywidualnego  projektu, spełniały wszystkie potrzeby właścicieli. Nie ma tu miejsca na nieprzemyślane decyzje. Wszystko jest precyzyjnie dopracowane. Widać w tym wnętrzu zamiłowanie właścicieli do natury, roślin i ciepła domowego ogniska. Wiem, z doświadczenia, że sama wizualizacja i pomysł,  choć to milowy krok ku dalszemu, to już ta właściwa  realizacja potrafi na prawdę dać „w kość” , dlatego mam nadzieję, że właściciele świetnie sobie z tym poradzili i będą cieszyć się z efektów ich ciężkiej pracy. Zdecydowanie na to zasłużyli 🙂 Ja jestem zauroczona tym projektem, odwagą właścicieli i nieszablonowymi rozwiązaniami, osobiście bardzo lubię takie rozwiązania i ciekawa jestem Waszych opinii, może ktoś się z chęcią nią podzieli?  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *