Przejdź do treści

Zmiany…

…towarzyszą nam nieustannie, jedne z wyboru, inne wymuszone, od nas niezależne, niemniej już od najmłodszych lat ciągle jesteśmy z nimi związani.
U mnie też szykują się pewne zmiany, idzie nowe.
Firmę zakładałam półtora roku temu, bloga niedługo będzie dwa lata. Przez ten czas ukształtowały się i zmieniły moje potrzeby, poczułam, że potrzebuję zmian, tym razem wizualizacyjnych.
A konkretnie mowa o nowej koncepcji wyglądu bloga i strony firmowej.
I tak, dzięki blogosferze trafiłam na bloga Karoliny żyj-kochaj-twórz , kobiety, która pomaga innym kobietom osiągać ich cele poprzez projektowanie wyjątkowych wizerunków. Tworzy unikalne identyfikacje wizualne podkreślające prawdziwą wartość przedsięwzięć, podjętych przez kobiety.
Karolina, to kobieta, która swoją firmę założyła z pasji. Uważam że to co robi jest profesjonalne, dopracowane w najmniejszym szczególe, zrobione bez pośpiechu, z wsłuchaniem się w potrzeby i osobowość klienta.
Więcej na jej temat i tego co proponuje można poczytać tutaj
W nawiązaniu do pracy Karoliny i tego co robi chciałam napisać dziś również kilka słów na temat polecania bez reklamy, akcji którą rozpoczęła Ilona z bloga przeplatane kolorami. Bardzo spodobał mi się ten pomysł, aby dzielić się na swoich blogach informacją o innych ciekawych blogach czy miejscach w sieci, ale nie na zasadzie reklamy tylko szczerego polecenia, pochwalenie tego co ktoś robi z pasją i prawdziwym zaangażowaniem, zamiłowaniem. A jeśli komuś udało się pasję zamienić na pracę zawodową, to czy można chcieć czegoś więcej?
Myślę, że trzeba pokazywać innym, że warto próbować, podejmować wyzwania, nie bać się. A takie miejsca jak blog Karoliny i ona sama są tego najlepszym przykładem.
A wracając do zmian, zmian, które były mi bardzo potrzebne, zapraszam na nową koncepcję wyglądu mojego bloga i strony firmowej.
Nowa koncepcja została opracowana właśnie przez Karolinę i przyznam, że jestem bardzo zadowolona, bo trafiła świetnie w moje upodobania, w to co mi w duszy gra…
Zapraszam,
oto moje nowe logo dla firmy i dla bloga
Pozostałe elementy koncepcji
Przykłady użycia koncepcji
Tablica inspiracji
Styl fotografii
Nowy wariant strony firmowej
Nowa koncepcja całkowicie odzwierciedla moje upodobania, delikatna, pastelowa kolorystyka, styl, a przede wszystkim motyw roślinny to coś co jest bliskie moim upodobaniom, bliskie temu co mi w duszy gra.
Elegancja, romantyczność, wdzięk, ale jak to Karolina ujęła nie we frywolnym wydaniu, ale zbalansowanym, harmonijnym z którego bije spokój i zgodność ze sobą. Dodatkowo z nutą tajemniczości, rozmarzenia, ale podparte na dobrej jakości, stabilności i otwartości na ludzi. To główne cechy nowej koncepcji, nowego wizerunku, a raczej jego doprecyzowania.
Mam nadzieję, że podoba się Wam równie jak mi nowa koncepcja wizerunku marki dla mojego bloga i mojej strony firmowej.
Już wkrótce, mam nadzieję koncepcja ta zostanie wdrożona i będę mogła pochwalić się realnymi efektami nowego wizerunku, nowej zmiany, która jest dla mnie bardzo ważna, a jest wstępem do kolejnych zmian…
Tymczasem szczerze polecam Karolinę wszystkim tym którzy chcą stworzyć koncepcję swojego bloga czy firmy, a tak jak ja nie wiedzą jak się do tego zabrać samodzielnie, bądź nie mają na to czasu . Karolina to odpowiednia osoba, bo robi to z pasją i pełnym oddaniem.
Myślę, że warto wzajemnie się wspierać i korzystać ze swoich usług, a dla tych , którzy się zdecydują Karolina przygotowała rabat na hasło Tak Po Prostu Dom w wysokości 300 zł na dowolny pakiet o których więcej można poczytać tutaj.
Dziś żegnam się z Wami, jak zawsze dziękuję  za to że jesteście, odwiedzacie, czytacie, wspieracie…zapraszam jak zwykle na post kolejny:)
Do miłego następnego….

35 komentarzy do “Zmiany…”

 1. Bardzo podoba mi się nowe logo i wszystkie nowe elementy. Wszystko jest subtelne, eleganckie i kobiece. W Twojej Agatko lawendowej kolorystyce. Już nie mogę doczekać się ostatecznych zmian na blogu.
  A co do pasji, to moim marzeniem i dążeniem jest by moja pasja do wnętrz stała się moją prawdziwą pracą zawodową.
  Pozdrawiam ciepło 🙂

 2. Będzie pięknie! Lubię takie delikatne i stonowane kolory 🙂 Logo świetnie dobrane do Twoich potrzeb, ach i och!
  Popieram Twoje zdanie na temat pisania o twórczości innych ze szczerego polecenia.
  Pozdrawiam serdecznie!
  Marta 🙂

 3. No powiem Ci kochana Agato, że zmiana na pastelowe, stonowane kolory to strzał w 10, do tego nowe logo, bardzo kobiece, eleganckie. Strasznie mi się podoba. :))życzę powodzenia w dalszych zmianach i dziękuję za dobre słowo zostawione na moim blogu. Pozdrawiam ciepło!!!

 4. Agatko, cudowne zmiany na Twoim blogu. Wszystko bardzo mi się podoba od kolorystyki, poprzez układ poszczególnych elementów. Blog wydaje się subtelniejszy, bardziej dojrzały i nowoczesny. Chętnie będę tu zaglądać, a Tobie życzę powodzenia w rozkręceniu własnego biznesu. Pozdrawiam, Beata 🙂

 5. Super Agatko! Ja bardzo lubie takie zmiany, dobrowolne, które sprawiają, że ruszamy z miejsca, że wciąż coś chcemy i że zwyczajnie chce się nam iść dalej. Zapowiada się wspaniale i już jestem ciekawa całego końcowego efektu!! Bedzie pieknie!!!

 6. Agatko super 🙂 Świetnie wyszło. Logo, kolory świetne. Zresztą sama niedawno przeszłam metamorfozę, tzn. nie ja tylko mój blog i firma, właśnie za sprawą Karoliny i tak samo jak Ty będę szczerze polecać jej pracę, bo na prawdę warto 🙂

 7. Genialnie. Podpatruję Karolinę i jestem pełna podziwu jeśli chodzi o jej działalność. I u Ciebie pięknie zadziałała. Wszystko spójne i tak bardzo do Ciebie pasujące. Znam Cię z mądrych wpisów na tym blogu i ta elegancka, delikatna koncepcja jest idealna. Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu sukcesów 🙂

 8. Pięknie, wszystko takie delikatne i stonowane. Życzę powodzenia w dalszych działaniach. "Zapał to siła, która prowadzi do ostatecznego zwycięstwa …" a Tobie zapału nie brakuje 🙂
  Popieram Twoje zdanie na temat pisania o twórczości innych ze szczerego polecenia. Świetny pomysł.
  Pozdrawiam serdecznie!

  1. Było warto. Bo to jest to !!! Nie wszystko można zrobić samemu, nie wszystko się potrafi i na wszystko czasu nie starcza. Tak więc moim zdaniem trzeba korzystać wzajemnie ze swoich usług, wspierać się i pomagać sobie:)
   Dziękuję i pozdrawiam Cię serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *