Przejdź do treści

Mój dom w „Moim Mieszkaniu”… cały czas jeszcze wspominam :)

Nie miałam jeszcze okazji tu na blogu przedstawić Wam  gazetę  MOJE MIESZKANIE  , w której swego czasu zaprezentowany został mój dom:)

Stylista Michał Gujalski świetnie go przygotował i efekty można było zobaczyć w tejże gazecie w marcowym wydaniu tego roku. Choć od tego momentu czasu trochę czasu minęło, to ja cały czas z przyjemnością wracam do tamtych chwil, a sama gazeta leży w zasięgu ręki i często ją przeglądam i …podziwiam:)

Cały dom mój dom można zobaczyć: TUTAJ , pokoje córek – starszej TUTAJ oraz młodszej TUTAJ . Choć dziś już trochę się zmieniło, bo jak nie raz podkreślałam lubię zmiany, bo wynikają one z nas , ewaluują wraz z nami, z naszymi potrzebami nowymi doznaniami, to jednak  ciągle to moje wnętrza, mój dom, osobisty azyl i miejsce na ziemi, miejsce do którego uwielbiam wracać nawet z najdalszych , najpiękniejszych podróży.

Pamiątka niesamowita, na długie lata i moje  spełnienie najskrytszych marzeń, od których moja przygoda z wnętrzami się zaczęła:) Niezwykle przyjemnie i dziwnie zarazem jest spojrzeć na swoje wnętrza na łamach gazet, do tej pory podziwiałam inne …a tu proszę swoje własne oglądać i podziwiać mogę.

Może kiedyś, gdzieś …jeszcze swoje wnętrza zaprezentuję? Kto wie, jak zwykle zobaczymy…

Tymczasem zapraszam do współpracy, jeśli chcecie urządzić swoje wymarzone wnętrza, zapraszam, pełna oferta  TUTAJ . Z przyjemnością podejmę się każdego wyzwania, ponieważ moja praca to moja pasja, to spełnienie marzeń i ciekawość coraz bardziej  pogłębiana, rozwijana,  kreatywna i prawdziwa  🙂

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *